Üniversite yaşamınıza huzur katmak ve evinizden uzakta ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu sağlamak için hizmetinizdeyiz.

Çünkü her şeyden önce biz bir aileyiz. Sizinle şimdi daha büyük bir aileyiz. Hiç bir cemaat ve dernekle bağlantısı olmayan yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta ve Bakanlığın tebliğlerine göre yönetilmektedir. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş yeni bir binadır.
Üniversite yerleşkelerine ve servis noktalarına yürüme mesafesindeyiz. Konforlu odalarımızla ev sıcaklığında bir yuva gibiyiz. . Teknolojik altyapı ve donanımlarımızla zamanın gerekliliklerine hakimiz. Bireysel yaşama saygı duyan olanaklarımızla huzurun merkeziyiz. Üniversite hayatınız boyunca size evinizin rahatlığını sağlayan ikinci adresiz. Sizin istek ve önerilerinize değer veren, beklentilerinizi hayata geçiren kurumuz. Düzenlediğimiz sosyal etkinliklerle hem dinlenmenizi hem eğlenmenizi önemseriz. Yönetim kadromuz ve çalışanlarımızla tek önceliğimiz memnuniyetiniz. Yurt yönetimi olarak, TEMEL PRENSİBİMİZ ebeveynlerimizin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde biricik kızlarına karşı ailelerinin aynası olabilmektir. Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır. Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli öğrenci profilimizi burda yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük idealimizdir. Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının ZEMİNİNİ, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca BİRLİKTE YAŞAMA SANATININ öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.

Menü